Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tábory 2017

Tábory 2017

 

I letošní rok nabízíme letní pobyty pro děti. Dětem nabízíme intenzivní výuku z koňského světa, kdy se učí o koníky nejen starat, ale v praxi si vyzkouší jaké to je mít týden svého koníka o kterého se budou starat.

Naše tradiční Česká kuchyně osloví nejednoho nejedlíka a tak nemusíte mít strach, že děti budou o hladu. Jídelníček se snažíme sestavovat dle přání a v drtivé většině vyhovíme všem. Obědy a večeře jsou vždy teplé, doplněné svačinami a tak strava 5x denně je samozřejmostí. Není zvláštností, když děti si pochutnávají na domácích moučnících či kynutých knedlících s ovocem v BIO kvalitě. Pitný režim je pro děti neomezený v podobě balené vody. MOUČNÍKY ZŮSTÁVAJÍ wink

Tábory jsou určené i pro naprosté začátečníky kdy, výcvik probíhá na lonži a tak se táborníci mohou věnovat pouze sami sobě a nemusí být zneklidněni vedením koně.p1010101.jpg

 

 

 

 

 

Pokročilý jezdci si zdokonalí korektní sed a naučí se správnému vedení koně nebo základům drezůry či skokovým dovednostem.

Vyzkouší si v praxi péči o koně a přípravu na veřejné vystoupení, které běžně doprovází např. zaplétání hřívy.dsc_0888.jpg

 

 

Ne vždy je představa shodná s ideálem, ale praxe pro zdokonalení je nezbytnou součástí...

 

 

V době úporného horka, ale i mimo ni je k dispozici dětem bazén se slanou a přihřívanou vodou, kdy její teplota je udržovaná na min. 28°C.  
dsc_1021.jpg

Vodní radovánky mohou děti doplnit využitím veliké trampolíny, která jim je nabídnuta také k využívání.dsc_0106.jpg

Z každého pobytu si děti odnáší nejen spoustu zážitků, ale jejich pobyt dokumentujeme a rodičům na konci bezplatně předáme fotodokumentaci s pobytu na předložený flash disk. Snažíme se i o vytvoření ,, památečních fotek" pro vyhotovení např. obrazů, zrcadlovým fotoaparátem Nikon v max.rozlišení.

dsc_0730.jpg

Cílem našich pobytů je maximální spokojenost dětí a spousta pozitivních poznatků a zážitků. Na děti dohlíží pedagog, zdravotníci a tým instruktorů.

Při letním pobytu se děti učí nejen dovednostem z koňského hřbetu, ale také znalostem, ze kterých se ,,zapotí" hlava nejednomu táborníkovi...dsc_0319.jpg

Nástupy na týdenní pobyty jsou vždy v neděli okolo 16hod, odjezd je plánovaný na sobotní 10 hod. V případě potřeby není problém hodinu přizpůsobit.

přihláška pro pobyt :prihlaska.doc

termíny 2017 : 

  •     9.7.  - 15.7. 2017
  •   16.7. -  22.7. 2017
  •   23.7. -  29.7. 2017
  •   13.8. - 19.8. 2017
  •   20.8. - 26.8. 2017

Potřebujete-li umístit více společných kamarádů dotazujte se prosím o aktuálním stavu obsazenosti telefonicky (řešení nejdeme - snažíme se vyhovět).

Cena za týdenní pobyt 4900,-

Jitka Zahradníčková

Vidice 48

28401 Kutná Hora