Jdi na obsah Jdi na menu
 


letní tábory 2014

Program tábora :

Hlavní náplní pobytu je především přiblížit dětem základy ošetřování a péče o koně, postrojování koní, jejich čištění. Děti budou moci také trávit každý den v sedle a užívat si světa z koňského hřbetu.Tento výcvik je doplněn klasickou táborovou činností (budíčky, večerky, táboráky, hry, bojovky, výtvarná činnost, apod.) Děti budou mít po dobu pobytu svého koníka o kterého je naučíme se starat. Výcvik dětí probíhá pod vedením instruktorů na jízdárně a vyjížďky do přírody jsou v doprovodu vodičů. Proto je náš tábor vhodný i pro naprosté začátečníky, kteří se chtějí učit péči a jízdě na koni.Každému se věnujeme individualně podle jeho schopností, proto i malý počet dětí a množství koní pro výcvik zajistí ty nejlepší zážitky a odnesené dovednosti.

Prostředí a strava :

Tábor se nachází v krásném klidném vesnickém prostředí obce Vidice, 8km od Kutné Hory. Jídlo je pro děti zajištěno 5xdenně společně s pravidelným pitným režimem.      Děti zde mají vlastní bazén se slanou vodou pro možnost osvěžení v horkých dnech přímo v areálu. Koupání je vždy pod dohledem instruktorů.

Ubytování a doprava :

Ubytování je zajištěno v nových pokojích v budově s kompletním sociálním zázemím. Pro děti jsou zde pokoje propojené halou, která je využívaná za nepříznivého počasí jako herna, na ní navazující koupelna a WC (děti v noci nikam nemusí přecházet), teplá voda na koupání každý den.Přikrývky a polštáře zde máme nepéřové vhodné i pro alergiky. Způsob dopravy na tábor vlastní. Nástup na tábor v neděli po 16hod, odjezd v sobotu dle dohody (obvykle do 10hod.)

Termíny :

1. turnus :     29.6.-  5.7.2014      

2. turnus :       6.7.- 12.7.2014      

3. turnus :      13.7.- 19.7.2014     

 

Nově také nabízíme příměstské pobyty po celý červenec možno také srpen dle dohody.